.

.

Моден 2018 Лето Бело Каубој Глуждот Должина панталони мажите Тинејџер Перење Тенок Одговара Потресени Искинале Дупка фармерки Молив Панталони

Моден 2018 Лето Бело Каубој Глуждот Должина панталони мажите Тинејџер Перење Тенок Одговара Потресени Искинале Дупка фармерки Молив Панталони

DEN 835.00 DEN 907.20

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе детали

Големина:
27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Мажи
Материјал:
Тексас,Полиестер,Памук
Измијте:
Потресени,Moustache Ефект,Медиум
Затворање Тип:
Патент Летаат
Дебелина:
Midweight
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Омекнувач
Одговара Тип:
Тенок
Бренд Име:
BULUOMU
Шаблон Тип:
Цврста
Фармерки Стил:
Молив Панталони
Декорација:
Џебови
Половината Тип:
Средината
Број На Модел На:
5455
Должина:
Ankle-Length Pants

Избор на купувачи