.

.

Поставен златен круг школка класична симулација-бисер 10мм монистра diy ѓердан накит одлуки 18 инчен YE2086

Поставен златен круг школка класична симулација-бисер 10мм монистра diy ѓердан накит одлуки 18 инчен YE2086

DEN 241.00 DEN 402.72

Количина на стоки
Достапно на барање


За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Сребрен прибор и разни DIY накит и др. Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.

Повеќе детали

Метална боја:
8мм, 10мм, 12mm, 14mm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
no
Број На Модел На:
YE2086
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Бакар,Цинк Легура
Стил:
Чешка
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Материјал:
Школка
Обликотшема:
Круг
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Компатибилност:
no
Функција:
моден накит
Стил:
Романтични

Избор на купувачи