.

.

С&U Multicolor Камен Мешани Златна Боја Pendant Ѓердан Мода Нови Пристигнување Девојки Трендовски Исклучителна Синџир Ѓердан

С&U Multicolor Камен Мешани Златна Боја Pendant Ѓердан Мода Нови Пристигнување Девојки Трендовски Исклучителна Синџир Ѓердан

DEN 109.00 DEN 136.32

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Акрилик
Pendant Големина:
Изјава Pendant
Стил:
Тренди
Бренд Име:
С&U
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Број На Модел На:
N442
Должина:
45cm
Број На Модел На:
N442

Избор на купувачи