.

.

Нови 40pcs 14mm Смола Сребро се Зголеми Flatback Камен Бележник Свадба DIY Занает D736

Нови 40pcs 14mm Смола Сребро се Зголеми Flatback Камен Бележник Свадба DIY Занает D736

DEN 95.04

Количина на стоки
Достапно на барање


Големина : 14mm
Боја : како на сликата
Топло Совет :
1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца. 2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект. Ако имате било каков проблем, pls контактирајте со нас во секое време, ви благодариме!

Повеќе детали

Материјал:
Смола
Број На Модел На:
D736

Избор на купувачи