.

.

COSWALL 7 Pin Штекер Луксузни Ѕид Моќ Штекер Enchufe Нерѓосувачки Челик Панел Електричниот Приклучок Soquete Со Дете Заштитна Врата

COSWALL 7 Pin Штекер Луксузни Ѕид Моќ Штекер Enchufe Нерѓосувачки Челик Панел Електричниот Приклучок Soquete Со Дете Заштитна Врата

DEN 314.00 DEN 392.64

Количина на стоки
Достапно на барање


COSWALL 7 Pin Штекер Луксузни Ѕид Моќ Штекер Enchufe Нерѓосувачки Челик Панел Електричниот Приклучок Soquete Со Дете Заштитна Врата

Ако ви треба монтажа кутија, кликнете на

Повеќе детали

Номинална Напон:
110-250V
Примена:
Станбени / Општа Намена
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Обликот:
Плоштад
Бренд Име:
coswall
Заземјување:
Стандард Заземјување
Стандард:
7 Pin Socket
Карактеристики:
Стои Стил
Број На Модел На:
X1-019
Номинална Струја:
10A
боја:
Црна/Шампањ
Панел Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Ѕиден Штекер
Место на Потекло:
Wenzhou на Кина(Копно)
Димензии на Таблата:
86MM*86MM
Инсталација на далечина:
60mm
Стандард:
7 Pin Socket
Max. Тековната:
10A
Max. Напон:
AC 110~250V

Избор на купувачи