.

.

10 Компјутери Големи Конус Форма Медиум Карбид Помине Вежба Малку Електрична Нокти Датотека Вежба Малку Груб Карбид Вежба 3/32 инчи

10 Компјутери Големи Конус Форма Медиум Карбид Помине Вежба Малку Електрична Нокти Датотека Вежба Малку Груб Карбид Вежба 3/32 инчи

DEN 1579.00 DEN 1679.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Flute Големина : 6.0 mm вкупна Должина : 51mm месо тело : 3/32"(2.35 mm) ЗАБЕЛЕШКИ : 1.Проверете помине битови пред употреба. 2.Секогаш носат око-заштитна безбедност очила. 3.За професионална употреба само. 4.Не го користете, ако тоа е одбиено. 5.Да се чува вон дофат на деца. 6.Disinfect помине битови по употребата. Пакетот вклучува : цел+Подарок.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Може ли да го промените други express,ние треба стоката ungently? A : Да,Ние исто така да испратите стоки од DHL,Fedex,UPS-от и другите, ако може да се плати ни повеќе се изразуваат трошоците или ќе го купите enought стоки.ве молиме контактирајте со нас или оставете ги вашите пораки. П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,whtat е вашата трговија на големо цена? А : Здраво,ви Благодариме за вашето барање,ако би сакал да се купи голема количина,ве молиме испратете ни e-mail или да го напуштите вашиот пораки што сакате да ја нас, ние ќе им даде вашата најдобра цена во рок од 24 часа.Ви благодариме. П : Дали имате други производ што ние сакаме да купиме заедно со вашиот производ,морам да не го најдете во вашата продавница? A : Да,ние може да обезбеди она што го сакате,ве молиме да ни испрати детали и слика,може да се најде тоа за вас. она што е важно е : за под 4 предмети, ние исто така да ја испратите на Кина пост Обичните мали Обичен начин,не постои Вистински следење информации.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Електрични Нокти Вежба & Додаток
Големина:
2.35mm
Број На Модел На:
Електрични Помине малку вежба
Бренд Име:
Лесно Помине
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Количина:
10cs
Материјал:
Волфрам челик
вкупна должина:
51mm
flute големина:
Дијаметар
Месо тело големина на:
2.35 mm (нормална големина одговара на повеќето машина)
Тежина:
10g вклучуваат поле пакет
Ронки:
Сина

Избор на купувачи