.

.

KNOKOO Големи и мали букви T0058748937/38 за WSD81 лемење станица

KNOKOO Големи и мали букви T0058748937/38 за WSD81 лемење станица

DEN 1872.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Производ Слика

Повеќе детали

Број На Модел На:
T0058748937/38
Текст Voltagle:
80W
Бренд Име:
KNOKOO
Се Применува Машина:
Weller WSD81 лемење станица

Избор на купувачи