.

.

Новиот модел 8fun/bafang централна вози мотор 48Volt 750W целосен комплет за кое се говори за премин електричен велосипед

Новиот модел 8fun/bafang централна вози мотор 48Volt 750W целосен комплет за кое се говори за премин електричен велосипед

DEN 18480.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Новиот модел 8fun/bafang централна вози мотор 48 Volt 750 W целосен комплет за кое се говори за премин електричен велосипед
Номинална Напон : 48 V
Номинална Моќност : 750 W
Мотор Тип : Brushless DC централна вози мотор
Нето Тежина : 6kgs
На овој линк е за целосен комплет 48 V 750 W централна вози мотор во која беа вклучени 48 V 750 W 8fun нов модел централна вози мотор, еден пар кочница лост, а палецот гас, а C961 LCD дисплеј и други релативни делови..
Ако може да се цел поголема количина, ние ќе го организира морето испорака за вас, во меѓувреме, ние ќе ви даде најмногу конкурентна цена и со најдобар квалитет!

Повеќе детали

боја:
Црна
Напон:
48V
дизајн:
Brushless
Wattage:
> 400w
Тип На Мотор:
8fun Централна вози мотор
Номинална Напон:
48 Volt
Номинална моќност:
750W
Нето тежина:
6kgs
Бојата на капакот:
Црна

Избор на купувачи