.

.

0.26 mm Експлозија-доказ Пред LCD Калено Стакло Филм за Meizu Про 5 Екран Заштитник pelicula де vidro со чиста алатки

0.26 mm Експлозија-доказ Пред LCD Калено Стакло Филм за Meizu Про 5 Екран Заштитник pelicula де vidro со чиста алатки

DEN 71.00 DEN 94.56

Количина на стоки
Достапно на барање


Добредојдовте на нашиот продавница :
Шопинг Совети >>
Цел ≥ 2 Парчиња 5% Попуст !!
Првиот е КИНА ПОСТ Нормално Mail, (tracker број само следење во кина), што значи следење Бр. ние ви даде не е валиден, можете да 't добие следење на информации од веб-сајт. Но, во овој случај, може да заштедите пари.
Ако одберете Кина Пост Воздух Mail, тогаш, тоа е препорачана пошта, можете да добиете на следење на информации на вашата стока. Сепак, треба да платите дополнителна такса предизвика Пост Angency ќе наплаќаат ни повеќе за следење на информации.
Превозот време за многу земја, нормално е 15 - 45 работни дена (Русија и Бразил 30 - 60 работни дена) Ако треба да ги следат следење на информации, и имаат малку се грижите за следење на информации, така што 'd подобро да изберат Воздух Mail. Пакет :
1 X Калено Стакло Филм Екран Заштитник на Предниот дел
1 X Ткаенина За Чистење.
1 X Прашина отстранување на хартија.

Повеќе детали

Со Мало Пакет:
No
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате,Ултра-тенки
Употреба:
Мобилен Телефон
Бренд Име:
VBNM
На работ на работ Покриеност:
No
Тип:
Пред Филмот
Компатибилен Модел:
За Meizu Про 5

Избор на купувачи