.

.

2 ПАРЧИЊА сфор Стакло Huawei G9 Plus Екран Заштитник Калено Стакло За Huawei Нова Плус Стакло Заштитна Телефон Филм Maimang 5

2 ПАРЧИЊА сфор Стакло Huawei G9 Plus Екран Заштитник Калено Стакло За Huawei Нова Плус Стакло Заштитна Телефон Филм Maimang 5

DEN 91.00 DEN 95.52

Количина на стоки
Достапно на барање


>>> Опис На Производот
[ Компатибилен Телефон Модел] :
За Huawei G9 Плус
За Huawei Нова Плус
За Huawei Maimang 5
[ Материјал ] :
Калено Стакло
[ Функција ] :
Нула Доказ + Ултра-тенок + Лесно да се инсталира
>>> Пакет Листа
1. Екран заштитник Калено Стакло ( 2 парчиња)
2. Ткаенина за чистење ( 2 парчиња)
3. Се одликува со тврда пена кутија
Капка брод поддршка !! Трговија на големо голем попуст за поддршка !!
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика !
>>> Производот Шоу

Повеќе детали

Бренд Име:
Wolfrule
Со Мало Пакет:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Huawei
Пакет:
No
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Нула Доказ,Ултра-тенок,Лесен за Инсталација
На работ на работ Покриеност:
No
Тип:
Пред Филмот
Компатибилен Модел:
Калено Стакло За Huawei G9 Плус,За Huawei Нова Плус /Maimang 5

Избор на купувачи