.

.

VERSMA Нова Цел Турнеја Џастин Bieber Облека Жени Мажи Качулка Sweatshirt О-Вратот Долг Ракав Печати Хип Хоп Дуксери Мажите Тренерки

VERSMA Нова Цел Турнеја Џастин Bieber Облека Жени Мажи Качулка Sweatshirt О-Вратот Долг Ракав Печати Хип Хоп Дуксери Мажите Тренерки

DEN 1054.00 DEN 1224.96

Количина на стоки
Достапно на барање

Добредојдовте на нашата продавница!
Ве молиме овозможи 1-3cm грешки поради рачни мерења. Ова е само за референца.
Мерење на облека, кои што обично се носат. Не мерка на вашето тело за да изберете големина.
Ве молиме не двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања. Ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
Се надеваме дека ќе имаат совршен шопинг искуство во нашата продавница.
Ние ќе се снима видео и проверка на квалитетот на лекот внимателно кога ние пак вашиот парцела.
Ние се надеваме дека можеме да се елиминираат непотребните проблеми во овој начин.
Најдобри желби за вас!
Боја Несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.
Напомена :
1. Големината е Азија големина. Тоа е 1 или 3 димензии помали од НАС и ЕУ големина. Пред да се направи ред, можете да побарате од нас за помош ако не сте сигурни за големината. Можете да оставите порака со вашата висина(CM) и тежина(KG) и ние ќе ви препорача големина за вас.
2. Ве молиме прочитајте ја големината на табелата внимателно што е многу важно за вас.
Плаќање :
Alipay и сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Ако ви треба предметите што е можно поскоро, треба да се направи исплата откако ќе го стави на ред.
Испорака :
1)време на Испорака :
Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 работни дена кога ќе добиеме вашата уплата.

Повеќе детали

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Никој
Дебелина:
Стандард
Стил:
Хип Хоп
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Тенок
Бренд Име:
VERSMA
Број На Модел На:
Мажите Дуксери
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No

Избор на купувачи