.

.

Десната Рака Спирала Fluted Славини, М16.*1.0 М16.*1.25 М16.*1.5 М16.*2.0 mm Машина Раце Завртка Допрете ХСС завртка допрете го

Десната Рака Спирала Fluted Славини, М16.*1.0 М16.*1.25 М16.*1.5 М16.*2.0 mm Машина Раце Завртка Допрете ХСС завртка допрете го

DEN 236.16

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе детали

навој дијаметар:
М1.6
Теренот:
1.25, 1.0, 1.5, 2.0
Бренд Име:
VIDONIA
Тема Ветер:
Право
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Број На Модел На:
М16.
Број на Парчиња:
1
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
допрете го

Избор на купувачи