.

.

Пополнете рецепт 1.67 Aspheric УВ CR-39 AR Висок Индекс Рецепт Myopia леќи на камерата леќи за очила myopia/astigatsim/presbyopia

Пополнете рецепт 1.67 Aspheric УВ CR-39 AR Висок Индекс Рецепт Myopia леќи на камерата леќи за очила myopia/astigatsim/presbyopia

DEN 1987.00 DEN 2207.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Обрнете Внимание На :
Кога ќе одлучи да се одржи на рецепт очила цел, pls прочитате на следниот чекор внимателно :
1. Изберете рамка - "Додади во кошничка"; (Ако купат rimless рамка, можете да изберете една леќа форма заедно.)
2. Изберете соодветна Објективи - "Додади во кошничка";
3. Додадете рамка и леќи за вашата кошничка.
4. Приказ на вашата Шопинг Кошничка, кликнете на "Купи сите од оваа продавачот" - "Потврдете нарачка, оставете порака за вашиот рецепт или другите релевантни информации" - "Местото Цел" - "Касата";
5. Се чека за нови очила на вашата страна.
Професионални Optometry Центар
Пополнете рецепт 1.67 РК CR-39 AR Aspheric рецепт леќа Myopia леќи на камерата леќи за очила myopia Бесплатен Превозот
Леќи спецификација :
1.67 посебни супер-супер-тенок aspheric РК TCM слој Зрачење и УВ-400 заштита CR-39 смола леќи : пар (SPH : 0 ~ -1500;CYL : 0 ~ -2.00), за високо астигматизам или presbyopia, ве молиме контактирајте со нас за да ја потврдите цена прво.
Ние може да се соберат на целосна очила, може да обезбеди сферични и aspherical леќи.(Забелешка : ние само се продаваат оптички рамка и леќи заедно, не продаваат само оптички леќи, ве молиме имајте во предвид.Ве молиме контактирајте со нас ако само сакате да се купи оптички леќи)
=> Пакет
=> Како да се избере соодветна леќи ?
Ве молиме скенирање и испраќање на вашите рецепт на центарот за пораки или под цел, право на рецепт податоци вклучуваат Сфера, Цилиндар, Оска, PD и Прилог(ако го имате) и др., може да се однесува овој примерок, ние може да се поправи на цел ако изберете од рамката и леќи модели за да испратите вас, монтажа цената е бесплатно, како посебна услуга, 100% гаранција за квалитет.
=> Како да се избере превозот метод ?
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус( Untrack ) : не се регистрирани, само се "крена", "Во транзит" на информации во кина на aliexpress превозот cainiao веб-сајт, не "Пристигна на дестинација" и "подарил", така што нема да има гаранција во ова, превозот времето е 15-90 дена нормално, ако треба итно, тогаш ние ви советуваме да одберете други превозот начин.

Повеќе детали

Леќи Во Боја:
Јасно
Леќи Материјал:
CR-39
Бренд Име:
Brightzone
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
1.67 Aspheric Супер Тенок
Обложување:
HMC
Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Леќи
is_customized:
Yes
Карактеристики:
супер супер тенок aspheric РК TCM УВ

Избор на купувачи