.

.

50PCS Бакар Позлатен Јаглероден Челик Топка за Лого, Slingshot Лов, Муниција Топката, 5.5 мм Torlerance +-0.02 mm

50PCS Бакар Позлатен Јаглероден Челик Топка за Лого, Slingshot Лов, Муниција Топката, 5.5 мм Torlerance +-0.02 mm

DEN 148.80

Количина на стоки
Достапно на барање

100% Сосема Нов И Висок Квалитет, Големина : дијаметар 5.5 mmmm,Torlerance +-0.02 mm Материјал : Јаглероден Челик Одговара за Лого, Slingshot Лов, Муниција Топката на Отворено итн. Пакување Листа : Челик Топката X 50 Компјутери/Торба Имајте на ум : НЕМА Мало Поле. Спакувани Безбедно во Меур Торба.

Повеќе детали

Број На Модел На:
Copperplated-челик мушка 55
Бренд Име:
Скот Едвард
Применливи Фитнес Опрема:
фитнес машина додатоци

Избор на купувачи