.

.

Плазма Пурпурна & Кристал Розова 2 Пара Замена на Леќи За Половина Јакна XLJ Vented очила за сонце Рамка УВА & UVB Заштита

Плазма Пурпурна & Кристал Розова 2 Пара Замена на Леќи За Половина Јакна XLJ Vented очила за сонце Рамка УВА & UVB Заштита

DEN 1128.00 DEN 1281.12

Количина на стоки
Достапно на барање

Замена на Леќи за Половина Јакна XLJ Vented
Објектот Карактеристики
*Исполнет Јасност Поларизирана Филм*
*100% UV400 Заштита Од Полно Зраци*
*Анти-Рефлективен слој на пудра од Клучно значење за Отсјај Намалување*
*Hydrophobic Слој за да се Одвратат Прашина и Вода*
*Лесен и Отпорен Материјал со Тешко Обложен Слој*
*Супериорна Острина & Контраст*
*Отпорност на ANSI Z80.3 и EN 1836 : 2005 Стандарди*
*Микрофибер Чистење Облека & Очила Торбичка За Слободни*
*Набавка Не Вклучува Рамка*
Важно
Ако се чувствувате незадоволство во било кој дел, ве молиме да не брзаат да ја напушти негативни повратни информации.
Ни даде шанса, 99.9% задоволителна услуга доаѓа до вас.
Нашите предмети се сите покажува Вистински Бои. Сите слики се направени автентично страна на PV. и без било PS процес.
Ние и ветуваме на Секој цент ќе плати е сосема заслужена.
Испорака
Превозот е нормално направи во рок од 1-2 дена по уплатата.
Поштата, Обичаи и Временските услови не се во наша контрола.Ако времето за испорака завршува биде подолго отколку што се очекуваше прашуваме за вашето разбирање и трпение.
Ние и ветуваме на секој објект ќе биде предаден, но понекогаш и помалку од 0,5% на пакет може да се изгуби на патот, можете да изберете да ги споделите со нас да испрати уште еден ист објект повторно или да побара парите назад.
Ние го избере најдобриот превозот метод на вашата земја, зависи од состојбата на транспорт.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Леќи
Број На Модел На:
Одговара за Половина Јакна XLJ Vented
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Бренд Име:
PapaViva
Пол:
Мажи
Обложување:
HMC
Боја на Lense :
Плазма Пурпурна & Кристал Розова
Погоден :
За Автентични Половина Јакна XLJ Vented очила за сонце Рамка
Количина:
2 пара
Леќа Технологија :
Поларизирана(Не)
Заштита :
100% УВА & UVB

Избор на купувачи