.

.

Бесплатен Превозот 10PCS 10SQ045 10A 45V Schottky Диоди

Бесплатен Превозот 10PCS 10SQ045 10A 45V Schottky Диоди

DEN 312.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Почитувани Купувачи : Ако не се најде вашите делови во нашата продавница или Aliexpress. Ве молиме контактирајте со нас за истрага ,ние може да го цитирам и созд линк за вас . Ние се Уште имаат премногу делови(Голем Инвентар) ,не може да Испратите сите делови. Исто така, може да кликнете ,за брзи одговори. Топло rgds
Добредојдовте!! Ако сакате да се купи повеќе од еден производи!
Можете да Кликнете
Повеќе квантитет ќе Ги купите, повеќе попуст ќе добиете!
Можете да изберете изразат превозот услуга ако ви треба item многу итно!!
Ако сакате да добиете повеќе informationes на овој дел,како што се dasheet, datecode,pcakaged,бренд и така натаму! Ве молиме контактирајте со нас!
-

Повеќе детали

Бренд Име:
YUFO-IC
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
datasheet
Max. Напред Напон:
datasheet
Max. Обратна Напон:
datasheet
Max. Напред Тековната:
datasheet
Max. Обратна Тековната:
datasheet
is_customized:
Yes
Тип:
datasheet
Пакет Тип:
datasheet
превозот:
слободни

Избор на купувачи