.

.

50Pcs (25pairs) за Еднократна употреба Underarm подлога Пазувите Пот Влошки Guard Лист Лагер Фустан Облека Shield Лето Мажи Жени Дезодоранси

50Pcs (25pairs) за Еднократна употреба Underarm подлога Пазувите Пот Влошки Guard Лист Лагер Фустан Облека Shield Лето Мажи Жени Дезодоранси

DEN 231.00 DEN 259.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Трговија на големо Лето Дезодоранси Памук Влошки Underarm Пазувите Пот Влошки се Облекуваат за Еднократна употреба Запре Пот Shield Guard Апсорбирање За Мажи/Жени Функција : Сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Не-плетени ткаенини Големина : Покаже како на слика во Боја : Бела Погоден за мажите ,womenand деца мала тежина; Преносни & Хигиенски да ви останат свежи и суви во текот на целиот ден Силна само лепило за облека Одржување на вашата омилена облека underarm област дамка-бесплатен Топол прашува : Отстрани лепило лист од рампа Вметнете рампа во внатрешноста на вашиот облека (широк страна на подлога треба да биде залепена на внатрешната страна од ракав; тесен страна на подлога треба да биде залепена на надворешниот од ракав). Отстрани подлога по користи Забелешка : Оваа подлога може да се намали со себе да одговара на вашиот големина. Пакетот вклучува : 50pcs Забелешка : 1 пакет =2 парчиња (50pcs=25pack) Повратни информации и Услуга : 1) Купувачот е рано за потврда на приемот на стоките ќе бидат високо ценети. 2) Вашите повратни информации е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти 5-ЅВЕЗДА ПОЗИТИВНИ повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги. 3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации или отворен спор ако имате било каков проблем со нашиот стока или услуга.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Deodorant
Состојка:
Не-плетени Ткаенини
Тип:
Пот Подлога
Број На Модел На:
ХТ-W001
Пол:
Унисекс
НЕТО-WT.:
6g
Бренд Име:
klimonla
Број На Модел На:
пот влошки
Количина:
50pcs=25pair
Големина:
As show picture
Функција:
Унисекс Shield Пот, Потење, Влошки Налепници
статус:
Пот влошки Против Потење, Подлошки за Апсорбирање
сертификација:
Не-токсични/Поминале ФДУ/EN71/ASTM Вода филм
Is_Customized:
Yes
Број На Модел:
Расположливиот Underarm пот Влошки Guard Мишка
Стил:
Лето Дезодоранси Underarm Пот Влошки Dres...
боја:
Боја на кожа

Избор на купувачи