.

.

Партија Cosplay Костим Cowgirl фустан Костими Фенси облека Vaquera ropa де juego vestido За Деца

Партија Cosplay Костим Cowgirl фустан Костими Фенси облека Vaquera ropa де juego vestido За Деца

DEN 1295.52

Количина на стоки
Достапно на барање

Партија Cosplay Костим Cowgirl фустан Костими Фенси облека Vaquera ropa де juego vestido За Деца Еден сет вклучуваат : Вест+облека+појас+шапка Големина информации : (ве молиме да обрнете внимание на големината кога ќе се нарачување) : (1 инч=2.54 см, бидејќи рачни мерења, околу 2~3 cm отстапување е нормален) големина M : погоден за висина 110~120cm детето; големина L : погоден за висина 120~130cm детето; големина XL : погоден за висина 130~140cm дете; Имајте на ум : (1) Cosplay костими, главно, се фокусираат на сцената ефект, па ако треба висок квалитет на облека, ве молиме претпазливи да се купи. (2) На боја може да се има на хроматските аберации, бидејќи различна резолуција прилагодувања на различни PC монитор и светлината ефект, ве молиме да се разбере.

Повеќе детали

Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Се поставува
Посебни Употреба:
Носии
Број На Модел На:
Нови
Компоненти:
Здолништа
Пол:
Девојки
Извор Тип:
празник
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Вест+појас+шапка
Знаци:
cowgirl

Избор на купувачи