.

.

F07065 Т Алуминиум Цевка Менгеме Моторни Монтирање за Quad&HexaCopter 12mm + FS

F07065 Т Алуминиум Цевка Менгеме Моторни Монтирање за Quad&HexaCopter 12mm + FS

DEN 70.00 DEN 76.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Најдобрите Желби на Секој Клиенти Забелешка : ве Молиме љубезно ве молиме да ја проверите вашата земја политика за беспилотни летала и авиони, ако било каков проблем со царината, ние не преземаме никаква одговорност. BTW, нашата цена не вклучува никакви даночни трошоци, плаќање на такса се граѓаните обврски. За нашите најмили руски клиенти, ве Молиме да забележите SPSR изразат не може да брод на било парцела со батеријата, ако ти треба Батерија , ве молиме избор RETS-експрес, доколку не во порака или на барање, ние само ќе брод од страна на RETS изразат наместо SPSR. Покрај тоа, aliexpress покажува SPSR е 7-14 дена испорака значи да се Москва и Санкт Петербург,не се вклучуваат било друг регион. Ако имате проблем со тоа, ве молиме контактирајте ме слободно или контакт на aliexpress на услуги за детали.
Добредојдовте на Мало и Големо.Било какви прашања или цитат,ве молиме слободно да ни порака.Вашето задоволство е наш врвен приоритет
Ве молиме да земете во "Одложување Проблем на Логистички" во предвид пред да купите.И Клиентите треба да добиете план на "Чекање Подготовка",ве Молиме да не остави негативни повратни информации или да се тврди без контакт.
Aliexpress Одобрени ПраткатаКина Пост Обичен Мал Пакет Плус
(во Продажба на Шпицот на Сезоната,Ние гарантираме за 45 дена за испорака на главната земји ;55 дена да Русија; 90 дена да Бразил!)
Големина на : Дупка со Дијаметар од 12 мм 14 mm 450 опашката цевка &Quadcopter
1 пратката е бесплатен превозот преку CPAM.
2 Instruction : тежината и големината ние означени во пакет детали не е вистинската тежина и големина на стоката, ако ви треба да ја знаат реалната тежина и големина, вие само треба да контактирате со нас.
3 за време на Испорака :
1) Транспорт развиените земји е околу 7-45 дена
2) Далечински земји е околу 2-8 недели
4 Ако купувачот сакаат повеќе да ги користат побрзо превозот метод, како DHL и сл, ве молиме да комуницирам со нас за зголемување на превозот.
5 Настава : превозот времето е зависи од купувачот царинење време или виша Сила.

Повеќе детали

Материјал:
Пластични
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Собрани класа
За Возило Тип:
Хеликоптери
Број На Модел На:
F07065
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
jmt

Избор на купувачи