.

.

AXIAL WRAITH 1/10 Челик оска -1 Пар CVD средината вратило компатибилен со предните и задните 2 парчиња

AXIAL WRAITH 1/10 Челик оска -1 Пар CVD средината вратило компатибилен со предните и задните 2 парчиња

DEN 1531.20

Количина на стоки
Достапно на барање


Име на производ : AXIAL WRAITH 1/10 Челик оска -1 Пар Предмет : SWR037

Повеќе детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Мотори
За Возило Тип:
Автомобили
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Сечење
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Примачите
Технички параметри:
Вредност 3
Бренд Име:
ROVAN
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Материјал:
Метал

Избор на купувачи