.

.

МАХ 20 Парчиња Женски Куршум Конектор Приклучок 4mm за РК Li-Po Батерија

МАХ 20 Парчиња Женски Куршум Конектор Приклучок 4mm за РК Li-Po Батерија

DEN 125.00 DEN 137.28

Количина на стоки
Достапно на барање


ABWE 20 Парчиња Женски Куршум Конектор Приклучок 4mm за РК Li-Po Батерија
20 Парчиња Женски Куршум Конектор Приклучок 4mm за РК Li-Po Battery Product Име : Женски Куршум Конектор
Материјал : Метал
Боја : Злато На Ѕвонење
Секој Должина : 20 mm / 0.8"
Внатре Дијаметар : 4 mm / 0.16"
Пакет Содржина : 20 x Женски Куршум Конектор
Тежина : 28g
Женски куршум конекторот, може да се користи на висока енергија/потрошувачка бранеа или brushless мотор, ESC или Li-Po батерија, одговара за РК автомобили, бродови, авиони, итн.
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3 cm.
За Превозот
Ние брод предмети од Кина Пост Воздухопловната на светот со следење на број .обично може да се постигне повеќето земји во 39-60 работни дена. Но, времето за испорака зависи од дестинацијата и други фабрики., тоа може да го одложи до 60 дена . поради лоцира царинската блок или од други причини. Ве молиме да се разбере ситуацијата во вашата земја не можеме да се контролира .секако ќе се потрудиме да ги забрза работите во наша страна. Ако било следење на информации од сликата на вашиот пакет е потребно само нас контакт.
Плаќање
ЕМС.DHL, Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail и така натаму е на располагање за вас.
И ве молиме бидете сигурни дека сите детални информации за вас(име и презиме, адреса или код ) е точна.

Повеќе детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Авионите
Материјал:
Гума
РК Делови и Accs:
Директорот Оска
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Број На Модел На:
нови пристигнување
Бренд Име:
MAGICYOYO

Избор на купувачи