.

.

YUKALA 6.0 v 700mAh Ni-CD АА батерија за РК камион РК автомобил бесплатен превозот

YUKALA 6.0 v 700mAh Ni-CD АА батерија за РК камион РК автомобил бесплатен превозот

DEN 629.00 DEN 662.40

Количина на стоки
Достапно на барање


rt173817277823339 end173817277823339
Резервни делови колекции
6.0 v700m Ah Ni-CDbattery Карактеристики : Производ Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Фабрички Делови. 100% Гаранција за Квалитет од Овој Резервен Дел е одговара за РК автомобил

Повеќе детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Батеријата
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Батеријата
За Возило Тип:
Автомобили
Алатка Материјали:
Батеријата
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Батерии - NiMH
Бренд Име:
YUKALA
Број На Модел На:
6v
Технички параметри:
Вредност 10

Избор на купувачи