.

.

02112 Пластични Разл. Опрема(42T) 1/10 РК Делови за Автомобили За HSP Himoto Redcat Трки

02112 Пластични Разл. Опрема(42T) 1/10 РК Делови за Автомобили За HSP Himoto Redcat Трки

DEN 160.00 DEN 168.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Карактеристики :
100% Сосема Нов
Дел No : 02112
Дел Име : Разл. Опрема(42 T) Содржи : 1
Ве молиме обратете се до вашиот настава за дел број и слика
Количина : исто како Слика.
Се применуваат за : NITRO НАПОЈУВА VIHICLES(94101).

Повеќе детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
02112
За Возило Тип:
Автомобили
Бренд Име:
JYDCET
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Надградба На Делови/Додатоци:
опрема
Технички параметри:
KV1100
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Пластични
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Разл. Опрема(42T)
РК Делови и Accs:
Разл. Опрема(42T)
is_customized:
Yes

Избор на купувачи