.

.

HSP 02100 Тркала Хексадецимален.Планината 8pcs За 1/10 РК 4WD Модел на Автомобил Резервни Делови

HSP 02100 Тркала Хексадецимален.Планината 8pcs За 1/10 РК 4WD Модел на Автомобил Резервни Делови

DEN 160.00 DEN 168.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Карактеристики : 100% Сосема Нов Дел No : 02100 Дел Име : Воланот Хексадецимален. Планината ве Молиме обратете се до вашиот настава за дел број и слика Количина : исто како Слика. Се применуваат за : HSP СИТЕ Видови (Исклучува : 94124/94124 Pro / 94170/94170 Про)

Повеќе детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
02100
Бренд Име:
JYDCET
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Технички параметри:
KV1100
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Пластични
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Тркала Хексадецимален.
Надградба На Делови/Додатоци:
Тркала Хексадецимален.
РК Делови и Accs:
Тркала Хексадецимален.
is_customized:
Yes

Избор на купувачи