.

.

ТОПЛА Бесплатен превозот огледало налепница отсечени цвет форми се соберат , ѕид огледало налепница,80x36cm

ТОПЛА Бесплатен превозот огледало налепница отсечени цвет форми се соберат , ѕид огледало налепница,80x36cm

DEN 1339.00 DEN 1439.52

Количина на стоки
Достапно на барање


(1)детали за Производот и големина
Акрилик огледало на ѕидот налепница
Материјал : silve /златна акрилик огледало 1,2 mm
Производ големина :
(2)Користењето и предност
1.Бришење на лепило површината со чиста мека крпа за да се направи тоа целосно да се исуши.
2.Не допирајте ја мукозните гума страна кога изолација хартија е отворена.
3.Притискање на цврсто да се направи тоа се држи до ѕидот.
4.Ве молиме да користите други лепило материјал кога повторно користење на производот.
Користете го за дома декорација
Светлината во тежина, shatterproof, отпорност, што значи сигурен и издржлив
(3)начин на Плаќање
Али истите да се изречни или western union или Т/T е во ред
(4)Испорака
Стоките ќе бидат испорачани во рок од 1-2days откако уплата .
Објектот на локација во Кина, ве молиме да се свесни дека транснационален превозот обично трае подолго отколку на домашните.
За сите корисници во САД, предмети се испраќаат преку E-превозот, за клиенти се и во другите земји, ние сме користење на Кина, Воздухот пошта, тоа ќе потрае 20-30 дена да пристигнат.
Брзо се изразат како DHL, UPS-от, Fedx, ТНТ или ЕМС итн се исто така достапни за поголем квантитет и брза испорака, тогаш, ве молиме контактирајте со нас преку е-mail однапред
(5)Што секогаш сме биле прави :
Ние се изврши строго контрола на трошоците и спроведување на triple проверка на секој предмет пред пакување и превозот да се осигура задоволството на клиентите.

Повеќе детали

боја:
Злато, Сребрена, Црна
Број На Модел На:
АЈ-385
Материјал:
Пластични
Големина:
80x25cm each
is_customized:
yes
Функција:
3D Налепница

Избор на купувачи