.

.

Yavid etd200 полнење циклус гардероба фиока мини одвлажнување

Yavid etd200 полнење циклус гардероба фиока мини одвлажнување

DEN 1727.52

Количина на стоки
Достапно на барање

детали за производот
answer : ___________________________ note :
книгата производ нема индикатор светилка Внатре наплаќаат по сушењето агент променлива сини од Розова работа ( работа на времето за 5 до 15 дена ) ( полнење на околу 30 час )
: yavid etd200
нето тежина : 800 15g
применливи опфатот : на граѓански
контрола на начинот на кој e тип
тип . улогата автоматски тип
модел : etd200

Повеќе детали

Dehumidification Волумен:
Моќност (W):
Капацитет на Резервоар за вода (l):
Напон (V):
220v
Тип:
Мини

Избор на купувачи