.

.

Vader etd750n мини одвлажнување psychrograph електронски систем за ладење

Vader etd750n мини одвлажнување psychrograph електронски систем за ладење

DEN 4463.52

Количина на стоки
Достапно на барање

детали за производот
книга на месецот
топло совет : прима стоката , вода кутија во малку globularness , пред despatching е тест машина
ETD750 N
боја боја : бела
освен hygrogram : 24 часа околу dehumidification околу 500 ml . ( влажност поголема од 85% температурата 25 степен )
arefaction : област околу 20
ладно замрзнати : парчиња phlx фрижидер
електрични : притисок на AC напон 220v
Правец на фан : 90 X90mm dc никој моторни четка
Заслуга : го оценувате 90 W
подвижен резервоар за вода : 1.5 L
нивото на водата сензор : кога водата целосно , автоматски исклучи и светлина до црвениот индикатор светлина
сува функција : сува воздушна експлозијата од врвот на ce4 сушење
трупот на авионот волумен : 21.8 cm x16cm x30cm
работна околина : повеќе од 15 години , повеќе од 40% релативна влажност

Повеќе детали

Dehumidification Волумен:
Моќност (W):
Капацитет на Резервоар за вода (l):
1.1-2.5 L
Dehumidifying Технологија:
Thermoelectric Ладење
Напон (V):
220v
Тип:
Refrigerative Одвлажнување

Избор на купувачи