.

.

Vader etd450 мини одвлажнување домаќинство мини dehumidifiers 100-240V 46W

Vader etd450 мини одвлажнување домаќинство мини dehumidifiers 100-240V 46W

DEN 3359.52

Количина на стоки
Достапно на барање

детали за производот
Дното цена само Дното цена во 2015 година, само за еден ден
Модел : CRS-450
Школка материјал : ABS пластика
Моќност : 46w
напон : 12v5a : ac dc 100-240v ( полнач )
arefaction : волумен ( 25 85% rh ) за 300-350ml / ден
, edvi : резервоарот 800ml
мерење : производи 155 x117 x225mm
Во 10-20 метри квадратни простор и противвредност простор

Повеќе детали

Dehumidification Волумен:
Моќност (W):
Капацитет на Резервоар за вода (l):
Напон (V):
220v
Тип:
Refrigerative Одвлажнување
Функција:
Кофа Полна Индикатор Светлина

Избор на купувачи