.

.

GW31CT 5.2 ВРТЕЖИ во минута 24V DC 500N*cm Црв Опрема Редуктор моторни Eletric Dual-вратило 1.0 Висок вртежен момент робот трговија на Големо/мало за Бесплатен превозот

GW31CT 5.2 ВРТЕЖИ во минута 24V DC 500N*cm Црв Опрема Редуктор моторни Eletric Dual-вратило 1.0 Висок вртежен момент робот трговија на Големо/мало за Бесплатен превозот

DEN 2687.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Почитувани купувачи,
Важно Политика,
Германски царинската : екстра 6 Евра за value >22 Евра.
Шведската царина : екстра 7.5 Евра за вредност value >150 Евра.
Најевтиниот метод брод во Русија преку Кина Пост Воздух Парцела ( CDEK или ТОНИ, ослободени од царина).
Напомена :
1. Оставете ја вашата e-mail , или ние нема да се одговорни за било какви околности не може да се брод.
Ако треба голема количина, ве молиме контактирајте со нас за да добиете најдобри трговија на големо цена и превозот цена.
2. Ние искрено се регрутира во Светот Агент по најниска цена.
3. Ние сме повеќето професионални /сигурен производителот/доставувачот на Електричен Мотор и Додатоци во Кина Копното.
Ние секогаш ќе напори за да се обезбеди не само високо-квалитетни производи, разумна цена, но, исто така, е безбеден и удобен купување на животната средина. Прашања и предлози се ценат.
Превозот Совети :
1. Речиси сите објектот е во парк, ние ќе го испрати во рок од 24 часа. По место цел, можете да побарате за SLDPRT и IGS датотеки на сите мотори.
2. Експрес : НиеАгентDHL/ФедексКлиент . Пакет за да DHL/Федекс вкупните трошоци од 3 дена. Следење на број ќе излезе во рок од 3 дена.
Ако треба директно да испрати да се DHL/Федекс, тоа ќе ги спаси од 3 дена, трошоците 5~10 пати повеќе.
3. Пост Воздух Mail понекогаш ќе биде одложен, pls не остави 1~3 ѕвезди повратни информации.
Ако превозот задоцнување , контактирајте со нас се прошири заштита на време пред спорот, и задржи во допир, тоа е за почит, за нас. Ние ќе споделување на купувачи на црната листа на сите Кинески добавувачи ако се подигне спор, без да ни се јавите во прв план.
4. Ако сте во Оддалечена Област на DHL/Федекс, ние го задржуваме правото задолжен за Далечински Доплата.
5.Ние секогаш ќе прогласи пониска вредност за да се избегне данок. Или pls наведете прогласена за да се избегнат непотребни проблеми на царина.

Повеќе детали

Постојана Струја(A):
1.0 A
Употреба:
Фан,Електричен Велосипед,Автомобил,Брод,Дома Апаратот
Изградба:
Постојан Магнет
Commutation:
четка
сертификација:
RoHS,CCC,CE
Ефикасност:
ОДНОСНО 2
Напон(V):
24v DC
Број На Модел На:
GW31CT-D5.2
Излезна Моќност:
8W
Заштита На Функција:
Капе-доказ
Вртежен момент:
500N*cm
Тип:
Опрема Мотор
Употреба:
DIY, широко се користат во машина за
Брзината На Вчитување:
4 ВРТЕЖИ во минута
Рејтинг На Вртежен Момент:
500 N*cm
димензија:
118*42*32 мм
Вратило Дијаметар:
8 mm
Нето тежина:
0.38 Kg
Кутија Материјали:
Цинк легура, zincification
Опрема Материјали:
Метал
Црв Тркала Материјали:
ПОМ
Црв Материјали:
Cu(Cuprum)
Брзина(ВРТЕЖИ во минута):
5.2 Rpm (Без оптоварување)

Избор на купувачи