.

.

(4pieces)YINGRAY Замена за Midea Превозникот Спрингер клима уред Далечински Управувач RN02A/Б

(4pieces)YINGRAY Замена за Midea Превозникот Спрингер клима уред Далечински Управувач RN02A/Б

DEN 840.00 DEN 1679.04

Количина на стоки
Достапно на барање

(4pieces/Многу) 1. YINGRAY Замена за Midea Превозникот Спрингер клима уред Далечински Управувач RN02 A/Б 2. Не батеријата Вклучена. 3. Греење и ладење Функција. 4. Ова не е универзални AC далечински управувач, ве молиме проверете со вашиот број на моделот пред цел. 5. Ако сакате трговија на големо цена, ве молиме контактирајте со нас.

Повеќе детали

Пакет:
Yes
Употреба:
клима уред
Фреквенција:
433 MHz
Број На Модел На:
Клима Уред Далечински Управувач
Безжична Комуникација:
IR
Канал:
1
Бренд Име:
YINGRAY

Избор на купувачи