.

.

ЊУЈОРК со Далечински Управувач Сплит И Преносни клима уред ZH/TT-02 климатизација делови (4 парчиња/многу) Бесплатен превозот

ЊУЈОРК со Далечински Управувач Сплит И Преносни клима уред ZH/TT-02 климатизација делови (4 парчиња/многу) Бесплатен превозот

DEN 840.00 DEN 1679.04

Количина на стоки
Достапно на барање


ЊУЈОРК Romte Контрола Сплит И Преносни клима уред Romte Контрола ZH/TT-02 климатизација делови (4 парчиња/многу) Бесплатен превозот
Овој далечински контролер ZH/TT-02 е замена за ЈОРК
и други брендови на производи.
Јас f сакате да се погледне за некои други модели, ве молиме .

Повеќе детали

боја:
Други
Пакет:
Yes
Употреба:
клима уред
Фреквенција:
433 MHz
Број На Модел На:
Клима Уред Далечински Управувач
Безжична Комуникација:
IR
Канал:
1
Бренд Име:
YINGRAY

Избор на купувачи