.

.

(1 парчиња/многу) YORK Сплит И Преносни клима уред Далечински Управувач ZH/TT-02 климатизација делови

(1 парчиња/многу) YORK Сплит И Преносни клима уред Далечински Управувач ZH/TT-02 климатизација делови

DEN 360.00 DEN 719.04

Количина на стоки
Достапно на барање


Овој далечински контролер ZH/TT-02 е замена за ЈОРК
и други брендови на производи.
Јас f сакате да се погледне за некои други модели, ве молиме .

Повеќе детали

боја:
Други
Пакет:
Yes
Употреба:
клима уред
Фреквенција:
433 MHz
Број На Модел На:
Клима Уред Далечински Управувач
Безжична Комуникација:
IR
Канал:
1
Бренд Име:
YINGRAY

Избор на купувачи