.

.

20PCS/МНОГУ.Хартија празно диносаурус форма Градинка уметности и занаети Занает материјал Змеј исечок Хартија матрицата Цртање Графити

20PCS/МНОГУ.Хартија празно диносаурус форма Градинка уметности и занаети Занает материјал Змеј исечок Хартија матрицата Цртање Графити

DEN 465.00 DEN 801.12

Количина на стоки
Достапно на барање


Бесплатен превозот 20 PCS/МНОГУ од Кина пост воздух mail Хартија диносаурус картичка ќорци,Градинка играчки. Креирај свој, Занает материјал.Змеј исечок. Училница украс. Занаетчиски материјал. Диносаурус исечок,DIY материјал. Материјал : хартија Големина : 20 x 20.5 cm Боја : бела
1.Ако било sepecial барање, ве молиме контактирајте со нас пред се платени,не оставете порака по платени.
2.Ве молиме додадете ги сите избрани предмети на количката и изберете превозот метод.Потоа кликнете на "Плати Сега" копчето,потоа целосно плаќање откако ќе кликнете на нарачката.
3.Ние ќе пишува "подарок" на врвот на полето доколку испратите преку нормална пост.Ние ќе прогласи мала вредност accordting на цел износ и кутија големина.Ако сакате да ја прогласи вистинската вредност ве молиме оставете порака кога платени.
4.Ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 7days откако ќе се плати. Ако прилагодени објекти ќе се испрати во рамките на 10~20 дена. Ние не гарантираат транспорт време на сите меѓународни пратки,бидејќи различни земја има различни сопствени грешки време,тоа може да влијае на брзина,не можеме контрола на брзината,но ние ќе се прошири време на испорака за вас.
5.Ве молиме прочитајте опис внимателно пред да плаќа.Ве молиме да користите точно адреса кога се платени,ако вашиот причина предизвикани парцела врати,ние ќе забелешка наплата на превозот надомест.

Повеќе детали

Број На Модел На:
1
Бренд Име:
YHCRAFTS
Пол:
Унисекс
Предупредување:
3 години до
Класификација:
Боја Учење Лаптоп/Боење Лаптоп
Возраст Опсег:
> 3 години
Материјал:
Хартија
Тип:
исечок
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Избор на купувачи