.

.

Нови 7.3 Powerstroke Cam Позиција Сензор За Ford F250/350/450/550 1876735C91

Нови 7.3 Powerstroke Cam Позиција Сензор За Ford F250/350/450/550 1876735C91

DEN 719.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Нови 7.3 Powerstroke Cam Позиција Сензор За Ford F250/350/450/550 1876735 C91
OEM на овој предмети е 1876736c91 1876735c91 PC603
Ве молиме потврдете го вашиот стар сензор КРСТОТ РЕФЕРЕНТЕН БРОЈ е иста како нашата, пред да го достави овој ред!!!
Што ќе заштедите вашите пари и време.
Детални Апликации
Карактеристики : Brand New Camshaft позиција сензор
Пакување : Кутија
Бренд : Нова
Се Замени За :
1994 преку 2004 година модел камиони.
ДОАЃААТ СО SHIM КОМПЛЕТ ЗА ПОДОБРА РАБОТА

Повеќе детали

Другиот Дел Број:
PC603
Производителот Дел Број:
1876735c91
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Тежина:
0.1
Специјални Функции:
NO
Осветленост Дел Број:
1876735c91
Земја/Регион на Автомобил Производство:
C
Бренд Име:
JDMSPEED

Избор на купувачи