.

.

Бесплатен Превозот-Нова Camshaft Позиција Сензор Погодни За генетски модифицирани GMC DT466E i530E 1885781C91 1885812C91

Бесплатен Превозот-Нова Camshaft Позиција Сензор Погодни За генетски модифицирани GMC DT466E i530E 1885781C91 1885812C91

DEN 719.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Нови Camshaft Позиција Сензор За ГМ GMC DT466 E i530 E 1885781 C91 1885812 C91
OEM на овој предмети е 1885781 C91 1885812 C91
Ве молиме потврдете го вашиот стар сензор КРСТОТ РЕФЕРЕНТЕН БРОЈ е иста како нашата, пред да го достави овој ред!!!
Што ќе заштедите вашите пари и време.
Детални Апликации
Карактеристики : Brand New Camshaft позиција сензор
Пакување : Кутија
Бренд : Нова
Се замени За : GMC

Повеќе детали

Специјални Функции:
NO
Материјал Тип:
Пластични
Производителот Дел Број:
1885781C91
Објектот Тежина:
0.15
Осветленост Дел Број:
1885781C91
Другиот Дел Број:
1885781C91
Бренд Име:
JDMSPEED
Земја/Регион на Автомобил Производство:
C

Избор на купувачи