.

.

фалсификувани Поврзување Прачка за 2.4 L 2AZFE solara camry фалсификувани палка високи перформанси ARP 3/8 бесплатен превозот квалитет гаранција

фалсификувани Поврзување Прачка за 2.4 L 2AZFE solara camry фалсификувани палка високи перформанси ARP 3/8 бесплатен превозот квалитет гаранција

DEN 2639.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Нашите H Зрак поврзување прачки карактеристики
4340 (40 Cr Ni Mo A) Авиони квалитетен челик
CNC машински сите површини
Шут Peened да го намалите стресот
Magnafluxed, X-rayed и Sonic се тестираат за да се осигура квалитетот
Топлина третираат HRC35-40
Тежина исти поставува+-1.5 грама
Пониска тежина, на Повисоко RPMs и Коњ Моќ,
conrod един род поврзување прачка прачки conrods
pleuel bielle
Некои од нив може да бидат во инвентар.
ве молиме двојно потврди големини ако не сте сигурни за големини.
сликите се само за референца,
исто така, може да се направи според вашите сопствени дизајнирање големини :

Повеќе детали

is_customized:
Yes
Име На Модел:
2AZFE
Материјал Тип:
4340
Автомобил Производител:
Тојота
Година:
2002-2009
Специјални Функции:
моторот подобрување на
Тип На Објект:
Чудак Механизам
Зафатнина:
2.5
Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Бренд Име:
MSMOST
Кован:
шут peened
Трки:
мотор штелување и надградба
перформансите на моторот:
високи вртежи во минута
палка:
подесување автомобил
type R:
трка
forge:
митинг

Избор на купувачи