.

.

Поврзување Прачка за перформансите на моторот фалсификувани палка 1nzfe трки трка турбо подесување бесплатен превозот квалитет гаранција

Поврзување Прачка за перформансите на моторот фалсификувани палка 1nzfe трки трка турбо подесување бесплатен превозот квалитет гаранција

DEN 2639.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Нашите H Зрак поврзување прачки карактеристики
4340 (40 Cr Ni Mo A) Авиони квалитетен челик
CNC машински сите површини
Шут Peened да го намалите стресот
Magnafluxed, X-rayed и Sonic се тестираат за да се осигура квалитетот
Топлина третираат HRC35-40
Тежина исти поставува+-1.5 грама
Пониска тежина, на Повисоко RPMs и Коњ Моќ,
conrod един род поврзување прачка прачки conrods
pleuel bielle
Некои од нив може да бидат во инвентар.
ве молиме двојно потврди големини ако не сте сигурни за големини
исто така, може да се направи според вашите сопствени дизајнирање големини :

Повеќе детали

is_customized:
Yes
Име На Модел:
1.5
Материјал Тип:
4340
Автомобил Производител:
Тојота
Година:
2005-2012
Специјални Функции:
моторот подобрување на
Тип На Објект:
Чудак Механизам
Зафатнина:
1.5
Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Бренд Име:
MSMOST
високи перформанси:
Трки
мотор штелување:
трка делови
шут peened:
палка
Кован:
фалсификување
трка:
type R
високи вртежи во минута:
високо коњ моќ
мотор до-оценување:
митинг

Избор на купувачи