.

.

Новиот Унисекс Бебе Деца Деца чорапи Девојка Момче Против пролизгување Чорапи Бебе Брод чорапи YFF

Новиот Унисекс Бебе Деца Деца чорапи Девојка Момче Против пролизгување Чорапи Бебе Брод чорапи YFF

DEN 6672.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Материјал : Памук
Големина : 9-12cm 12-15cm за NB-1,5 година 1.5 - 3year стари
U може да се избере дваесет група со 6 пара чорапи во една многу.кога у место со цел,pls напишете белешка со дизајн група која u сакате во забелешка.не може да избере специјални бои од секоја група.ние ќе се меша бојата на таа група која u choosed ако у изберете посебна група ,ние ќе испрати у најдобро продаваната еден.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Sock
Одделот За Името:
Бебето
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Новина
Пол:
Унисекс
Материјал:
Памук
Материјал Состав:
Памук
Број На Модел На:
9-12cm 12-15cm

Избор на купувачи