.

.

Fcare 2 ПАРЧИЊА=1 пар елита чорапи продолжување на таложење термички јамка куп секојдневен плус големина машки снег calcetines есен зима

Fcare 2 ПАРЧИЊА=1 пар елита чорапи продолжување на таложење термички јамка куп секојдневен плус големина машки снег calcetines есен зима

DEN 257.76

Количина на стоки
Достапно на барање


Welome на Сонце Убаво Sock!!!
Стоката во Jiangsu Врвот чувајте се од врвен квалитет, конкурентна цена, ние ќе ви ги даде најдобрите и навремена услуга~
Ние ги здружија за заштита на потрошувачите активности, ве молиме да бидат сигурни да се купи!
Можете да се меша купите предмети од мојата продавница заедно~
Ние поддршка на Големо и мало . Јас може да ви даде голема попуст ако имате голема цел.
Клиент Информации :
Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети не се примени, pls docontact нас, прво пред да замине на негативни повратни информации, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.
Превозот И Предавање На Терминот :
1) Ние брод во СВЕТОТ како ПОДАРОК.
2) точки ќе биде предаден во рок од 7 работен ден по плаќање завршен примени.
3) Предмети се испраќаат од Кина Пост Воздух парцела, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 35 дена
4) ве Молиме изберете некои локалните продавачи, ако не можат да чекаат трпеливо во превозот време ние се прогласи.
Гаранција и Гаранција :
1) ве Молиме контактирајте со нас Пораки ако не сте добиле објект во 25 дена, ние ќе ви помогнат да се провери тоа за детали. И Ако не може да се добиваат по 30days., Ние може да го препрати или враќање на пари за вас.
2) Ако не сте задоволни или објектот се неисправни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме контактирајте ме прв во редот за процесот на замена или враќање на средствата.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Fcare
Sock Тип:
Повик
Материјал:
Памук,Полиестер
Дебелина:
Дебели
Број На Модел На:
22
порибување нога висина:
Anklets
Дебелина:
задебелување
Сезоната:
Зима
Големина:
40, 41, 42, 43, 44, 45 yard
is_customized:
Yes
Sock Тип:
Атлетик, снег чорапи, дебели
Стил:
задебелување на топлинска јамка куп чизми чорапи

Избор на купувачи