.

.

Нови Генеративен Мажите Секси Pantyhose Секси Чорапи Забава Сомот 80D Дебели Пред Плус Crotch И Лесно Отворање на долна облека за мажи Еластичен

Нови Генеративен Мажите Секси Pantyhose Секси Чорапи Забава Сомот 80D Дебели Пред Плус Crotch И Лесно Отворање на долна облека за мажи Еластичен

DEN 495.00 DEN 575.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Мерење : hips80-110cm, на висина од 160-185cm ,Супер Еластичен
Состојки : кадифе , најлон 87% , spandex 13%
Детален опис :
80d , дебела, Пред плус crotch и лесно отворање

Повеќе детали

Посебни Употреба:
Егзотични Облека
Ткаенина Тип:
Velour
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
D111
Тип На Објект:
pantyhose
Пол:
Мажи
Материјал:
Најлон,Spandex
Објектот Должина:
000inch
Сексуално Сугестивна:
No
Бренд Име:
GOLESUN.FS
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Сомот
Функција:
Висок Elatic, Дише,Удобно,Секси
Стил:
Модата, Домот, Нејасни, Секси

Избор на купувачи