.

.

500 Метри беж боја Антички Стил Капчиња Памук, Чипка Лента слонова коска Природен Тон Свадба за Шиење продажба на големо .

500 Метри беж боја Антички Стил Капчиња Памук, Чипка Лента слонова коска Природен Тон Свадба за Шиење продажба на големо .

DEN 2976.00

Количина на стоки
Достапно на барање

100% Памук, Чипка Лента 500yard /многу ширина : 9mm

Повеќе детали

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Sequins
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
100% Памук
Техника:
Хеклани
Ширина:
9MM
Број На Модел На:
Д-198
Бренд Име:
ywleiao

Избор на купувачи