.

.

200 Двор Памук, Чипка ПАМУК CLUNY ЧИПКА ТРИМ - ПРЕКРАСЕН ДИЗАЈН~Беж боја големо .

200 Двор Памук, Чипка ПАМУК CLUNY ЧИПКА ТРИМ - ПРЕКРАСЕН ДИЗАЈН~Беж боја големо .

DEN 4224.00

Количина на стоки
Достапно на барање

100% Памук, Чипка Лента 200 Метри ширина : 40mm

Повеќе детали

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Sequins
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
100% Памук
Техника:
Хеклани
Ширина:
40MM
Бренд Име:
ywleiao
боја:
Природни

Избор на купувачи