.

.

10Yard/Многу 27CM Долга Црна+Портокал Rayon Тебе Rayon Loope Tassel Дополнителните Чипка Намали латинска Somba Танц Додатоци Завеса Diy

10Yard/Многу 27CM Долга Црна+Портокал Rayon Тебе Rayon Loope Tassel Дополнителните Чипка Намали латинска Somba Танц Додатоци Завеса Diy

DEN 2225.00 DEN 2342.40

Количина на стоки
Достапно на барање


Материјал : rayon tassel fringe
Големина : за 27cm 10.6"
Боја : како на сликата покаже црна+портокал
еден многу : 10yard за 9.1 метри
Акции : 200pieces
Производство Детали

Повеќе детали

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Rayon / Најлон
Техника:
Хеклани
Ширина:
27CM
Ткаенина Тип:
Rayon

Избор на купувачи