.

.

150Yard Памук, Чипка Бел Памук Кавга Отворот Чипка 4cm Занаети/Костим/Larp/Шиење продажба на големо .

150Yard Памук, Чипка Бел Памук Кавга Отворот Чипка 4cm Занаети/Костим/Larp/Шиење продажба на големо .

DEN 2136.00

Количина на стоки
Достапно на барање


100% Памук, Чипка Лента
150 Yard
ширина : 40mm

Повеќе детали

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Плетени
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
100% Памук
Ширина:
40MM
Бренд Име:
ywleiao
боја:
Природни

Избор на купувачи