.

.

10Yard/Многу 50CM Долго Црно Бела Црвениот Полиестер Tassel Дополнителните Африкански Чипка Кроење За Шиење латинска Фустан Завеса Додатоци

10Yard/Многу 50CM Долго Црно Бела Црвениот Полиестер Tassel Дополнителните Африкански Чипка Кроење За Шиење латинска Фустан Завеса Додатоци

DEN 2417.00 DEN 2544.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Материјал : 100% полиестер tassel fringe
Големина : за 50cm = 19.6 инчен
Боја : црна ,бела црвена ,pls да ни кажете каква боја сакате да се купи ,tks
Еден многу : 10yard за 9.1 метри
мини кол : 10yard по боја
акции : 100lot
Производство Детали
црна боја
оваа раб може да се направи подолу стоки ,само референца

Повеќе детали

боја:
бела, црвена, црна
Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
100% Полиестер
Техника:
Плетенка
Ширина:
50CM
is_customized:
Yes

Избор на купувачи