.

.

30Yard/Многу 8CM Долго Полиестер Tassel Дополнителните Чипка Кроење За латинска Somba Танц Крпа Завеса Фенер Додатоци Злато Црвена

30Yard/Многу 8CM Долго Полиестер Tassel Дополнителните Чипка Кроење За латинска Somba Танц Крпа Завеса Фенер Додатоци Злато Црвена

DEN 1176.00 DEN 1238.40

Количина на стоки
Достапно на барање


Материјал : полиестер tassel fringe
Големина : за 8cm 3.15"
Боја : како на сликата шоу
еден многу : 30yard
мини кол : 10yard по боја,
ако купувате 1 многу ,ќе се изберат 3color
акции : сите бои имаат 800yards
Производ детали
боја детали ,pls да ни кажете каква боја сакате да се купи ,tks

Повеќе детали

боја:
црна, црвена, зелена, роза, златен
Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
100% Полиестер
Техника:
Хеклани
Ширина:
8CM
Ткаенина Тип:
Полиестер

Избор на купувачи