.

.

YACKALASI 10 Компјутери/Многу Златен Sequined Цвет Appliqued Beades Закрпи Декорација Танц на Косата Додаток 20.5*11.5 cm

YACKALASI 10 Компјутери/Многу Златен Sequined Цвет Appliqued Beades Закрпи Декорација Танц на Косата Додаток 20.5*11.5 cm

DEN 912.00 DEN 1048.80

Количина на стоки
Достапно на барање


_______________________________________________________ Купувачот Забелешки : 1. Ве Молиме Не Го Отвори Спорот Директно.
Ве Молиме Контактирајте Со Нас Ако Не Сте Задоволни Нашите Производи,
2.За Yardage Чипка/Ткаенини, Мери со Рака,
Ве Молиме Allowe/Прифатат Тоа Количество 5% Повеќе Или Помалку.
Ве молиме Не поставувајте Цел Ако Не Може да го Прифати.
Ви Благодариме За Вашата Помош. _______________________________________________________

Повеќе детали

боја:
Злато, Сребрена, Зелена, Микс боја со порака
Тип На Производ:
Чипка
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
organza
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Appliqued
Број На Модел На:
Златна Sequined Цвет Appliqued Beades Закрпи Декорација Танц Коса
Декорација:
Sequins
Бренд Име:
Yackalasi
Ширина:
20.5*11.5cm
Материјал:
100% Полиестер
Златна Sequined Цвет Appliqued Beades :
Златна Sequined Цвет Appliqued Beades Закрпи Декорација Танц Коса

Избор на купувачи