.

.

100 Двор 38mm Памук, Чипка ПАМУК CLUNY ЧИПКА ТРИМ - ПРЕКРАСЕН ДИЗАЈН~Беж боја големо .

100 Двор 38mm Памук, Чипка ПАМУК CLUNY ЧИПКА ТРИМ - ПРЕКРАСЕН ДИЗАЈН~Беж боја големо .

DEN 2640.00

Количина на стоки
Достапно на барање


100% Памук, Чипка Лента
100 Двор
ширина : 38mm
Ова предмети е боја на слонова коска.ако сакате други бои, ве молиме контактирајте со нас.

Повеќе детали

Тип На Производ:
Чипка
Техника:
Хеклани
Број На Модел На:
Д-393
Бренд Име:
ywleiao
Ширина:
38MM
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
100% Памук
Ткаенина Тип:
Mesh

Избор на купувачи