.

.

4 Боја Женска Професионална Мека Станови Ѕиркаат Прсти Балет Танц Чевли Дами Девојки Стомакот Танцување Чевли A423

4 Боја Женска Професионална Мека Станови Ѕиркаат Прсти Балет Танц Чевли Дами Девојки Стомакот Танцување Чевли A423

DEN 546.00 DEN 924.96

Количина на стоки
Достапно на барање


Драг пријател,
Добредојдовте на нашата продавница!
Кога ќе нарачате, ќе го избере НИ големина треба да се во согласност со нашите Кинески
големината и внатрешна должина .
На НАС големина е корисна само да се одржи редот.
Чевлите големина е 0.5-1cm поголем од нога должина големина.
Големина на информации како што се следат.
Ви благодарам многу!
НИ Големина 4 =Големина 22 метри должина од 15cm
НИ Големина 4.5 =Големина на 23 метри должина 15.5 cm
НИ Големина 5 =Големина на 24 метри должина 16cm
НИ Големина 5.5 =Големина на 25 метри должина 16.5 cm
НИ Големина 6 =Големина на 26 метри должина 17cm
НИ Големина 6.5 =Големина 27 метри должина и 17,5 см
НИ Големина 7 =Големина на 28 метри должина 18cm
НИ Големина 7.5 =Големина на 29 метри должина 18.5 cm
НИ Size 8 =Големина 30 метри должина 19cm
НИ Големина 8.5 =Големина на 31 нога должина 19.5 cm
НИ Големина 9 =Големина 32 метри должина 20cm
НИ Големина 9.5 =Големина 33 метри должина 20.5 cm
НИ Големина 10 =Димензии 34 метри должина 21cm
НИ Големина 10.5 =Големина 35 метри должина 21.5 cm
НИ Големина 11 =Големина 36 метри должина 22cm
НИ Големина 11.5 =Големина на 37 метри должина 22.5 cm
НИ Size 12 =Големина 38 метри должина 23cm
НИ Големина 12.5 =Големина 39 метри должина 23.5 cm
НИ Големина 13 =Големина на 40 метри должина 24cm
НИ Големина 13.5 =Големина 41 нога должина 24.5 cm
НИ Големина 14 =Големина 42 метри должина 25cm
НИ Големина 14.5 =Големина 43 метри должина беа 25,5 см
Опис :
1.

Повеќе детали

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13, 13.5, 14, 14.5
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
чевли за танц
Пол:
Жените
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Ширина:
Тесен(АА,N),Средна(B,M)
Outsole Материјал:
Мека Единствена
Затворање Тип:
Лизга-На
Број На Модел На:
A423
Пета Висина:
Станот (од 0 до 1/2)
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Пета Тип:
Оптоварување
Декорација:
Панделки
Танц Чевли Тип:
Pointe Чевли
Ниво На Пракса:
Почетник
Датум На Издавање:
Winter2016
Бренд Име:
ssalena
is_customized:
Yes
Пол:
Унисекс

Избор на купувачи