.

.

НОВ Чистење Бања Четка за Миење Ротари СПА Масажа Електрични Туш Четка Систем Долга Рачка Бања Алатка Масажа Четка

НОВ Чистење Бања Четка за Миење Ротари СПА Масажа Електрични Туш Четка Систем Долга Рачка Бања Алатка Масажа Четка

DEN 1108.00 DEN 1846.08

Количина на стоки
Достапно на барање


НОВ Чистење Бања Четка за Миење Ротари СПА Масажа Електрични Туш Четка Систем Долга Рачка Бања Алатка Масажа Четка
Бања Спин СПА Масажа Електрични Туш Четка Производ Карактеристики : · Дизајниран да ја напушти вашето тело опуштено и на вашата кожа мека и rejuvenated · Овој спин чистење систем технологија систем чисти подобро од вибрации и со тоа ги отстранува нечистотија, масло · Единствена утеха влакната и масажа функција · 4 прилози се вклучени : Чистење на главата, Масажа на главата, Pumice, Мрежа Сунѓер, · Чистење Глава : длабоко чистење и нежно отстранете стареење на кожата преку активирање на кожата. Бања четка : нежно и ефикасно чистење, а не да му наштети на мека кожа. Долго-ракува дизајн · Масажа на Глава : Користете за нежно чистење и смирување далеку болки и болки · Pumice глава : четка Централна содржи триење камен нозете. Се користи за правење груба кожа мазна. Исто така, играат масажа на нозете поени, забрзување на микроциркулацијата, регулирање на крвниот притисок, олеснување на замор, промовирање на човечкиот метаболизам · Mesh Сунѓерот Глава : корисник за нежна ексфолијација · Лична употреба на чиста и хигиенски · Напојува со 3 x AAA батерии (НЕ се вклучени) Боја : Бела со сино

Повеќе детали

Употреба:
Лични Перење/Чистење/Нега
Број На Модел На:
четка за чистење
Бренд Име:
LUOSB
Тип:
Музички Инструмент Четка
Стил:
Рака
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични

Избор на купувачи